Nápoje a dezerty

Chladné osvieženie vhodné kdekoľvek

Ak vo svojom podniku chcete podávať zmrzlinu, samozrejme k tomu potrebujete nejaké vybavenie. Vhodné je pre podávanie mať nejaký zmrzlinový pohár. A zmrzlinova vitrina je skvelá na uchovnie a zároveň vystavovanie vašej zmrzliny. Výber nie je vôbec zložitý, najdôležitejšia vec je mať jasnú predstavu o tom, aký bude mať vzhľad vaše reštaurácia, kaviareň alebo aj cukráreň.

Prehľadné prezentovanie

Ak chcete správne vystavovať svoju zmrzlinu pre pohodlný výber, zmrzlinova vitrina je vec, ktorú rozhodne potrebujete. Musíte si rozmyslieť koľko druhov zmrzliny budete chcieť podávať. Ak máte vybraný nejaký daný limit zmrzlín, nebude pre vás výber žiadny problém. Potom už by ste si mali určiť svoj rozpočet na vitrínu. Ale keď by ste si vyrábali vlastnú zmrzlinu alebo mali premenlivý výber, nebol by zlý nápad si zaobstarať takú vitrínu, ktorá bude mať väčší počet vaničiek. Veľkosťou, vzhľadov a farieb je veľký výber, takže sa nemusíte báť, že žiadny pre vás nebude vhodný.

Pohár hodný víťazov

Keď chcete podávať zmrzlinovy pohar, potrebujete na to nejakú sadu zmrzlinových pohárov. Ak nechcete, aby vami podávaná zmrzlina nevyzerala nudne alebo nepůsobivá, potrebujete taký, ktorý sa bude hodiť k vašej cukrárni. Tiež je dôležité mať viac veľkostí, inak by zmrzlina mohla stiecť po okraji a ušpiniť stôl, alebo zákazníka. Na kvalite samozrejme záleží, nikto nechce aby sa začali ulomovat kúsky skla alebo praskali a kazili tak ich vzhľad.

Tou dôležitejšou súčasťou robenie príťažlivého zákusku je samotná zmrzlina. Zaujímavo nesmie vyzerať len sklo, v ktorom podávate, ale aj samotný zmrzlinový pohár. Ten sa dobre podáva s nejakým topingom alebo sirupom. Ale aj s tým musíte byť opatrní, hoci dokáže vylepšiť chuť pohára, ale zlá kombinácia by celý zákusok mohla pokaziť. Takýto zmrzlinový pohár sa ešte bežne podáva so šľahačkou na vrchu. To môžete ešte zavŕšiť nejakým malým ovocom, napríklad jahodou alebo čerešňou. Pridáva to na vzhľade a pritom je to chutné zakončenie, alebo započatie pokrmu. Slovné spojenie „čerešnička na torte“ sa nepoužíva pre nič za nič.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *