Vybavenie reštaurácie

Je libo káva alebo zmrzlina?

V našej kaviarni nájdete všetko, na čo si len spomeniete. Od pravej brazílskej kávy, po luxusné domáce zákusky, ktoré ste možno ešte nikdy neochutnali, až po úžasnú zmrzlinu s čerstvým ovocom. Či je zima alebo leto, zmrzlinové stroje sú stále v prevádzke. Naše zariadenie kaviarne nie je obvyklé. Chceli sme byť originálny, a tak je u nás všetko trochu iné, než ste zvyknutí.

Máme vyhrané.

Koľko z vás si môže povedať, že má vyhraté? Jasne, ak opomenieme, že niekto práve vyhral v lotérii. Ten má naozaj vyhrané.

My máme vyhrané tým, že naša kaviareň je tak trochu iná kaviareň. Máme iné zariadenie kaviarni aj iné ponuky dobrôt, ktoré do naozaj dobré kaviarni neodmysliteľne patrí. Kde kto si môže povedať, že hlavná je lokalita, v ktorej sa kaviareň nachádza. Určite by bolo najlepšie ju mať na naozaj frekventovanom mieste, tak ako to robia iné kaviarne a majú istotu, že k nim ľudia prídu. Lenže my sme vsadili na niečo úplne iné. My sme nechceli len nalákať ľudí, ktorí prechádzajú okolo a aby sa zastavili raz, chceli sme, aby sa k nám ľudia vracali a odporučili nás svojim známym.

Hovorte si, čo chcete, aj tak neodoláte!

Toľko ľudí hovorilo, neriskuj. Kaviarne sú na každom rohu, v každej uličke. Prečo by zrovna tá tvoja mala byť lepšia? Pretože bude niečím zvláštna a ľudia ako rýchlo zabúdajú, tak aj rýchlo prídu na to, čo sa im páči, a čo naopak nie.

Zariadenie kaviarne nebolo síce jednoduché, ale podarilo sa. S pomocou známych a odborníkov, ktorí priložili ruku k dielu, sa sen stal skutočnosťou. Práce bolo veľa, ale tých nápadov a príležitosť ukázať všetkým, že to zvládneme, to nás hnalo dopredu. Preto sa nám toľko darí. Pretože všetci, čo pomáhali, verili, že to bude v niečom iné a dali do toho svoje srdce. Mnoho z tých, ktorí tomu neverili, už teraz ani nepovedia, že si niekedy mysleli, že to nevyjde. Prečo by to tiež priznávali?

Naše zmrzlinové stroje sú tie najlepšie a my vieme, že to za to stálo. Stálo nám za to, snažiť sa odlíšiť a stálo nám za to, veriť, že sa to podarí. Pretože keď máte sen a snažíte sa, aby sa stal skutočnosťou, tak to je najlepšia cesta, ktorú môžete ísť. Každý by mal mať sny.

Aj nepredstaviteľný sen sa môže realizovať, len sa nesmieme nechať odradiť tými, čo hovoria, že to nezvládneme. Ak by sme uverili, že majú pravdu, sen by skončil hlboko v pamäti a nás by už len mrzelo, že sme neurobili všetko, čo sme urobiť mohli. Sny sú len naše, nenechajme si ich nikým vziať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *