Cukrárske vybavenie

Všetko je zabalené, už sa to nesie

Dnešná doba je špecifická svojimi nárokmi na čas. Všetko sa zrýchlilo natoľko, že si možno už ani nemôžete spomenúť, kedy naposledy ste si mali čas v pokoji doma posedieť s priateľmi pri šálke čierneho čaju.

Pochutnať si pritom na domácom štrúdľu alebo kusu poctivo upečenej domácej torty sa zdá byť skôr fantáziou ako realitou. Na to jednoducho nie je čas.

Dovezte mi to, prosím

Stále viac teda využívame možností dovozu jedla. Ak teda dostaneme chuť na niečo dobré, objednáme si to a kuriér nám doručí jedlo až domov. Dôležité je ale aj to, v čom sa jedlo prepravuje. Zárukou kvality sú obaly od spoločnosti Alcas. V ponuke majú produkty rôzneho druhu orientované na cukrárenské a zmrzlinárske odvetvie. Medzi nimi sú napríklad poschodové stojany na torty, krabičky na makrónky alebo iné dezerty. Ak dostanete v horúcich letných dňoch chuť na zmrzlinu, nemusíte sa báť si ju objednať na dovoz. Vďaka termoboxu od firmy Alcas Vám ju kuriér odovzdá v presne takom stave, ako keby ste si ju dali priamo v cukrárni.

Všetko sa rozloží

Dnes je už štandardom, že si môžeme k dovážce jedla objednať aj tanieriky a príbory. Firma Alcas ide v tomto smere ekologickou cestou. Ponúka špeciálne vyvinutú sadu jednorazového riadu, ktorá je biologicky rozložiteľná. Alcas touto technológiou vyrába napr. tégliky na dezerty alebo zmrzlinu, ekologická viečka na tégliky, slamky, tácky i taniere.

Taký jednorazový riad si teda môžete s kľudným srdcom pokojne objednať a v žiadnom prípade nebudete mať výčitky, že by ste ekologicky zaťažovali našu Zem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *